Výmena a vrátenie zadarmo | Ceny dopravy a platby (zadarmo od €74) | ZĽAVA  10% po registrácii | 30 dní na vrátenie

Výmena tovaru

Chcete tovar vrátiť alebo reklamovať? Informácie k tejto možnosti nájdete na stránke reklamácia a vrátenie tovarugreen_tick_1x POHODLNÁ výmena bez čakania prostredníctvom zásielkovne! 

green_tick_1x NA rozdiel OD OSTATNýCH nečakáme až nám doručíte pôvodný tovar!

green_tick_1x novoú veľkosť vám odošleme ihneď!

green_tick_1x ste registrovaní? potom je pre vás VÝMeNA úplne zadarmo!


Prišlo Vám oblečenie, ktoré veľkostne nesedí, čo teraz? Aj to se občas stáva a netreba prepadať panike. Ak chcete tovar vymeniť za inú veľkosť, prípadne iný model, na FORHIM.sk to nie je problém! Tovar môžete  do 30 dní nepoužité a nepoškodené vrátiť a my Vám ho radi vymeníme. Tovar však musí být vrátený kompletný a nesmie javit známky opotrebovania, používania, alebo prania.

Ak ste u nás zaregistrovaní, výmena je pre vás úplne zadarmo. Bezplatne, na jeden klik sa môžete zaregistrovať tu. Registráciou získate naviac i automatickú VIP 5%-10% zľavu na všetky nákupy.  

 Ako MÁM postupovat pri výmene tovaru?

 

  • Pred samotnou výmenou nás akokoľvek kontaktujte. Overíme, či pro vás máme požadovanú veľkosť/farbu a čo najskôr vám odošleme požadovaný tovar.

  • Zákazníci si najviac chvália a preto najčastejšie používame výmenu tovaru pomocou výdajní Zásielkovne. Na vami zvolenej pobočke Zásielkovne si vyzdvihnete nový tovar a ihneď bezplatne odešlete ten pôvodný. V našej zásielke s novým tovarom nájdete spätnú obálku a Zásielkovňa nám pôvodný tovar doručí späť. Služba je pre vás zadarmo a je veľmi pohodlná. Tovar teda na Zásielkovni vymeníte kus za kus. Všetky potrebné informácie Vám poskytneme v rámci komunikácie ohľadne výmeny.

  • V prípade, že Zásielkovňu nemáte v dosahu, ponúkame výmenu aj prostredníctvom Uložnky alebo Slovenskej pošty.


forhim-vymena-tovaru  


pre reklamáciu alebo vrátenie tovaru pokračujte tu