Výmena a vrátenie zadarmo | Ceny dopravy a platby (zadarmo od €74) | ZĽAVA  10% po registrácii | 30 dní na vrátenie

Tip Zväčšiť
  • 1 z 5
 

↑↑↑ Stealth - pomôcka na predĺženie penisu

Neohodnotené
 
Dostupnosť Vyprodáno - ZDE info o naskladnění
€50,85
€42,02 bez DPH
Značka STEALTH
Kategória Prádlo zväčšujúce objem ↑↑↑
Položka bola vypredaná...
 

ČO JE STEALTH FOR MEN?

Stealth je nová a jedinečná pomôcka pre mužov, ktorí chcú zvýšiť svoju sebadôveru a sex-appeal. Vďaka noseniu Stealthformen, dochádza k mechanickému naťahovaniu údu a tým sa v priebehu času dosiahne predĺženie ochabnutého penisu až o niekoľko centimetrov!

Stealth je nová revolučná pomôcka v oblasti predlžovania penisu, ktorá podporuje vašu anatómiu tým najprirodzenejším spôsobom. Stealth sa skladá zo štyroch častí, hlavná z nich je elastický "tunelík" s prstencom na konci, ktorý obopína varlatá a penis (na obrázku nižšie, úplne vľavo). Stealth v kombinácii s ostatnými prvkami predlžuje penis a súčasne pridáva ďalší obvod pre objemnejší profil.

Stealthformen-original

AkO SA STEALTH POUŽÍVA a AKO ZMERIAM MOJU VEĽKOSŤ?

             

spacer

AKO STEALTHFORMEN FUNGUJE?

Tiež vás trápi, že sa váš penis neustále zmršťuje? Stealth pre mužov funguje tak, že vďaka jeho noseniu dochádza k mechanickému naťahovaniu penisu. Tým sa  postupne dosiahne predĺženie ochabnutého penisu. Stealth dosiahne zväčšenie tým, že je menší ako penis a vytvára slabý, ale stály tlak na mäkké tkanivá. Celý tento systém vlastne nedovolí, aby sa váš penis v priebehu dňa sťahoval a zmršťoval. Výrobca sľubuje, že práve vďaka tejto funkcii a pravidelnému noseniu sa trénujú mäkké tkanivá penisu. Váš penis bude viac visieť a bude dlhší, čo znamená, že váš rozkrok bude na pohľad vyzerať objemnejší. 

spacer

Je Stealth dostatOčnE pohodlný?

Stealth ako prvý na svete prichádza s pohodlným systémom, ktorý je jednoduchý na použitie a je dostatočně pohodlný na nosenie po celý deň. Naviac vám jeho nosenie naplní spodné prádlo do doby, než pomôcka splní svoj účel. Technika naťahovania penisu je známa už dlho. Na trhu je veľa druhov výrobkov využívajúcich túto metódu. Väčšina z nich sú však gumovo-elastické monštrá, ktoré vyzerajú skôr ako mučiace nástroje, než ako čokoľvek iné. Rada z nich využív závažie, ktoré vám visí zavesené na penise a mechanicky ho naťahuje. Stealh je v tomto ohľade výnimočný. Je vyrobený z bavlny (čierny diel), silikónu  a spandexu (čierny a telový rukávik).

stealth 1stealth spacer

JE PRe MŇA STEALTH BEZPEČNÝ?

Stealth je vyrobený iba z textilu, silikónu a gumy. Je proto bezpečný pri nosení ako doma, tak v práci.  Na rozdiel od ostatných podobných výrobkov, Stealth tiež umožňuje močiť a nebráni ani erekcii. Zákazníci, ktorí majú problém s častými erekciami si dokonca pochvaľujú, že Stealth im nedovolí dosiahnuť plnú erekciu. Dôvodom je, že Stealth vytvára protitlak a čiastočná erekcia tak rýchlejšie odoznie. Hlavný, čierny diel je z pružnej 100% bavlny a silikónového prstenca.  Všetky súčasti sú s použitím patentovanej nano-technológie impregnované minerály, ktoré produkujú FIR (Far infra Red) a záporné ionty. Jedná se teda o tzv. zdravú textíliu. Tieto textílie podporujú správnu funkciu tkanív pod nimi. Nano- vrstva má tiež antibakteriálne účinky. Preto bude váš Stealth odolávať zápachu dlhšie, než ostatné oblečenie.

spacer

za AKO dlho SA DOSTAVIA prvÉ výsledky?

Ako Stealth hodnotia naši zákazníci? Kliknite na záložku "HODNOTENIE" vyššie!

Výrobca uvádza, že Stealth je možné nosiť až 8 hodín denne. Podľa recenzií našich zákazníkov, ktoré môžete vidieť pod záložkou HODNOTENIE, to však môže byť aj dlhšie.   Môžete ho  nosiť v kuse, alebo si túto dobu rozdeliť podľa toho, ako to bude vyhovovať práve vám. Stealth je možné mať aj v priebehu noci. Pri dodržaní doporučenej doby nosenia, sa podľa výrobcu prvé výsledky dostavia už približne za týždeň. Znateľné bude to, že penis nebude mať tendenciu sa zmršťovať tak, ako predtým a váš penis si budete aj viac uvedomovať. Funkcia Stealh-u nie je teda iba fyziologická, ale i psychologická, čo dáva do popredia mnoho zákazníkov. Efekt prirovnávajú k efektu, aký má "Push-up" podprsenka na ženy. Plný rozsah zmien sa potom dostaví cca po 4 týždňoch, čo je dostatočný čas na to, aby sa mäkké tkanivá vášho penisu poddaly a natiahli požadovaným smerom. Individuálni zákazníci uvádzajú reálne výsledky v rozmedzí 2-6 týždňov.

spacer

PONÚKA sA stealth AJ v MOJEJ variantE?

100% áno! Stealth je funkčný práve aj preto, že je k dispozícii až v 99 rôznych variantách a dokáže sa tak prispôsobiť každému mužovi.  Pre výpočet správnej varianty je nutné presne zmerať dĺžku a obvod vášho penisu. Postupujte podľa video-návodu: Správné měření velikosti pro STEALTH.  

  1. Zadejte vaše miery do kalkulačky nižšie, tá automaticky vypočíta najvhodnejšiu variantu pre vás (např.139/78mm=E24). 
  2. Vašu variantu pri objednávke napíšte do políčka "Zadať poznámku pre predejcu" v 3. kroku objednávky (príklad tu)

spacer

    Máte akékoľvek otázky na produkt, alebo meranie? neváhajte nás kontaktovať na online chate, kliknutím na ikonu "otázka" vyššie, alebo na e-mail INFO@MENAGE.CZ

Souvisejíci tagy: Stealth For Men, Stealth Innerwear, zvětšení penisu, zvětšovač penisu, prodloužení penisu, růst penisu, prodlužování penisu, natahovač penisu, jak si zvětšit penis, jak prodloužit penis, jak si zvětšit přirození, jak zvětšit úd, Stealth Corkscrew, zvětšení pánského přirození

 

Podobný produkt

Produktové video Ano
PUSH-UP Ano

JAK FUNGUJE STEALTH FOR MEN


Správné měření dílky a obvodu pro Stealth


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: