Výmena a vrátenie zadarmo | Ceny dopravy a platby (zadarmo od €74) | ZĽAVA  10% po registrácii | 30 dní na vrátenie

O nás

 
 

 SUPER TÍM FORHIM.SK:

 

mama-2  

foto-kontakty

  Luky

KARINA 

KREATIVEC A NESKUTOČNÝ OPTIMISTA. NAŠA NÁKUPKYŇA, ÚČTOVNÍČKA A ASISTENTKA V JEDNOM

 

MIROSLAV SLÁVIK

ZAKLADATEĽ MENAGE.CZ a FORHIM.SK, VIZIONÁR, ROJKO A NEÚPROSNÝ AMBASÁDOR PÁNSKEHO SPODNÉHO PRÁDLA

 

LUKY 

MÓDNY PORADCA, KTORÉMU NEUTEČIE ŽIADNA NOVINKA
| SOCIAL MEDIA EXPERT

 


KTO JE FORHIM?

Forhim je slovenská verzia úspešného českého e-shopu Menage.cz, určená pre zákazníkov zo Slovenska.

Radi by sme zdôraznili, že našou prioritou je vaša spokojnosť. Ubezpečujeme vás, že všetky akcie, zľavy a výhodné nákupy sú pre slovenských zákazníkov FORHIM.SK rovnaké, ako v eshope MENAGE.CZ.

Dúfame, že nákup u nás sa pre vás stane príjemným zážitkom.

 

KTO je ménage? 

Ménage je mladý, inovatívny a hlavne sexy e-shop pre všetkých moderných mužov!

Názov MÉNAGE (čítaj "menáž") vychádza z francúzského názvu pre milostný trojuholník "Ménage à Trois". Tento názov podľa nás vystihuje určitý druh vzťahu, ktorý má každý z nás ku svojmu oblečeniu a hlavne k spodnému prádlu. V tomto vzťahu ste vždy Vy, Vaše oblečenie a potom niekto, kto Vás do neho oblieka.  MÉNAGE.CZ by rád do tohoto trojuholníka vstúpil ako Váš tichý, sexy spoločník a radca. Budeme veľmi radi, ak s nami túto trojku skúsite. Veríme, že Vám prinesieme viac radosti pri nákupoch!

Našou spoločnou víziou je prinášať na český a slovenský trh kvalitné spodné prádlo, ktoré se bude odlišovať od toho, na čo môžete bežne naraziť. Budeme za Vás a pre Vás objavovať novinky a trendy na zahraničnom trhu. Našou najväčšou vášňou je prinášať Vám širokú škálu spodného prádla tak, aby si mohol vybrať naozaj každý.

Ako každému eshopu, ktorý je ešte v plienkach, ani nám sa nevyhýbajú detské choroby. Verte nám ale, že usilovne pracujeme, aby sme Vám poskytovali čím ďalej lepšie služby a kvalitnejší tovar. V tomto hráte obrovskoú rolu aj Vy - naši zákazníci!

Ak Vás čokoľvek z toho, čo robíme potešilo alebo zaujalo, podeľte sa o to s nami aj s ostatnými na našom Facebooku. V prípade, že ste naopak s niečím spokojní neboli, neváhajte nás kontaktovat. Dáte nám tak šancu dokázať Vám, že sa náš vesmír točí iba okolo Vás!  

signature

instagram-Menagecz-4

 

 

sledujte nás na instagramu (@MENAGECZ)

instagram-Menagecz