Výmena a vrátenie zadarmo | Ceny dopravy a platby (zadarmo od €74) | ZĽAVA  10% po registrácii | 30 dní na vrátenie

Akcia Zväčšiť
  • 1 z 4
 

Pánsky ochranný náramok z pletenej kože - RUNY

 

Jedinečný náramok navrhnutý špeciálne pre FORHIM. Bude Vám vyrobený s láskou skúsenou remeselníčkou a designérkou. Kúpou tohoto náramku podporíte zachovanie  manufaktúry a lokálneho remesla.  

€17
€14,05 bez DPH
Značka FORHIM
Kategória DARČEKY PRE MUŽOV
Zvoľte variant
Pánsky ochranný náramok z pletenej kože - RUNY Krúžok v zlatej farbe (platba iba predom) + obvod Skladom €17
€14,05 bez DPH
   
Pánsky ochranný náramok z pletenej kože - RUNY Krúžok v striebornej farbe (platba iba predom) + obvod Skladom €17
€14,05 bez DPH
   
 

Trendy pánský náramok, ktorý nechá vyniknúť mužnosť a zároveň priťahuje pozornosť svojim netradičným tvarom. Je dostupný v dvoch variantách, kde vrchný krúžok má buď zlatú, alebo striebornú farbu. Na vrchnom krúžku je vyobrazená Runová abeceda. Runy už po stáročia plnia tajomnú funkciu a ochraňujú tých, ktorí ich nosia pri sebe. Podľa legiend ale tiež liečia, posilňujú ducha a pomáhajú pri učení. 

Náramok je vyrobený z typicky mužských materiálov, ako je kov a pravá hovädzia koža.  Pohodlné a flexibilné uzlíkové zapínanie si každý utiahne sám jednou rukou.  Pri objednávke je potrebné napísať obvod  zápästia podľa návodu nižšie. Pokiaľ chcete náramok ako darček a neviete obvod zápästia, napíšte nám s objednávkou aj typ postavy - výšku a váhu dotyčného.  Požadované informácie uveďte do poznámky v 3. kroku objednávk (príklad tu)

Náramok vám bude vyrobený na mieru. Výroba trvá 5 dní odo dňa, kedy sme obdržali platbu a máme od Vás k dispozícii všetky údaje potrebné k výrobe. Pretože se jedná se o zakázkovú výrobu, vyžadujeme platbu predom. 

pansky-kozeny-naramek-ochranny-pismo-runy
 

ako SPRÁVNe zmerať VEľKOST NÁRAMKU?

 

ako zmerať zápästie

Optimálne je merať zápästie 2 cm nad zápästnou kosťou, ako je znázornené tu. Páska by nemala byť příliš tesná. Zápästia na obrázku má obvod 21 cm

Ak náramok kupujete ako darček a nemôžete zápästie zmerať, tu sú niektoré dobré orientačné pravidlá.

17 až 18 cm = Vhodné pre tenšie zápästia
19 až 20 cm = Vhodné pre stredne silné zápästia
21 až 22 cm = Vhodné pre silné zápästia

Ak chcete náramok pre chlapca, veľkosť je maximálne 19 cm. Väčšina dospievajúcich chlapcov má zápästie široké asi 15-17 cm.

 

Súvisiace výrazy: Pánsky náramok, osobný náramok, personalizovaný náramok, náramok s menom, náramok s dátumom, náramok pre muža, mužský náramok, darček pre muža, netradičný darček, netradičné darčeky, pánsky náramok, osobný náramok, personalizovaný náramok, náramok s menom, náramok s dátumom, mužský náramok, darček pre muža, netradičné darčeky, kožený náramok pánsky, náramok s venovaním, náramek s logom, náramky pre mužov s menom

Materiál Kůže, Kov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Táto stránka v rámci poskytovaní služieb využíva cookies, pokračovaním v návšteve stránky súhlasíte s ich používaním. Viac informácií, vrátane informácií o ich odstránenie a vypnutia nájdete tu.