Výmena a vrátenie zadarmo | Ceny dopravy a platby (zadarmo od €74) | ZĽAVA  10% po registrácii | 30 dní na vrátenie

Prečo sa oplatí pred nákupom prádla poznať svoje miery

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí neradi absolvujú nákupy v kamenných obchodoch a neradi strácajú čas nákupnou turistikou, tento článok je určený práve vám.

Pri nákupe spodného prádla cez internet na vás striehne niekoľko zákerností a jedna z nich je výber správnej veľkosti. Kedysi to bolo veľmi jednoduché. V bývalom Československu boli veľkosti oblečenie presne špecifikované a tie museli dodržiavať všetci výrobcovia. A keďže sa k nám tovar zo zahraničia prakticky nedostal, bol nákup pomerne jednoduchý.

Dnes je to ale všetko inak. Žiadne dohody, ani v rámci jednej krajiny neexistujú. Každý výrobca má svoje štandardy veľkostí a keď si predstavíte, koľko ich na svete asi je, je v tom riadny chaos. Dokonca, podľa našich skúseností - aj v rámci jednej značky sú rozmery jednotlivých modelov rozdielne. Nijako sa v tom nedá orientovať, rozdiely v rámci jednej veľkosti sú aj niekoľko centimentrov. Čo výrobca, čo kus, alebo model, to iné rozmery.

preco-sa-oplati-pred-nakupom-pradla-poznat-svoje-miery

Preto sme v našom eshope pristúpili k tomu, že pri každom modeli nájdete pri každej veľkosti doporučenie, pre aký obvod pása je daná veľkosť vhodná. 

meranie-velkost

V ktorom mieste je najvhodnejšie merať váš pás, znázorňuje obrázok nižšie.

ako-odmerat-pas-na-spodne-pradlo

Aby ste mali z nákupu nového prádla radosť a po otvorení balíčka neboli nemilo prekvapení, dodržte prosíme pred objednávkou naše doporučenie : zmerajte si obvod svojho pása. Je to veľmi jednoduché a zaberie to iba pár sekúnd vášho času. Nespoliehajte sa na váš odhad, nemusí byť dostatočne presný :-)