Výmena a vrátenie zadarmo | Ceny dopravy a platby (zadarmo od €74) | ZĽAVA  10% po registrácii | 30 dní na vrátenie

5 tipov, ako urobiť váš rozkrok väčším

 

Ak jste náhodou tam dole obdarený ako chovný býk, tak môžete tieto riadky vynechať. Ale ak ste na tom ako väčšina z nás a v nohaviciach máte priemer, podpriemer, alebo o vašej veľkosti iba pochybujete, tak je tento článok práve pre vás. Poradíme vám, ako dosiahnuť, aby váš rozkrok vyzeral väčší a príťažlivejší!

Každého z nás príroda obdarila tým, alebo oným a každý z nás má iné prednosti. Čo ale záleží na tom, že viete perfektne hrať na gitaru, pokiaľ jste na rande a to, čo máte v nohaviciach nevyzerá podľa vašich predstáv? Našťastie dnes existujú metódy a nástroje k tomu, aby sme tento zdanlivý problém s istotou vyriešili. Populárne príslovie hovorí: "Mať o centimeter viac, tak je z vás kráľ! Mať ale o centimeter menej, tak je z vás kráľovná". Poďme si teda povedať, ako z vás urobiť kráľa!

AussueBum-Enlarge-it

spacer

Tip 1. Ohoľte to!

Burinu nikto nemá rád na záhrade a o rozkroku to platí dvojnásobne. Ak o tom pochybujete, opýtajte na názor troch ľudí okolo vás a bude vám to hneď jasné. Nielen, že neudržované pubické ochlpenie odstrašuje, ale tiež opticky zmenšuje vaše prirodzenie. Čím jsou chĺpky kratšie, tým bude vaše náradie vyzerať väčšie. 

Oholit
                                                                                                                                                        SOFTSPOT212/FLICKR

spacer

Tip 2. Pozícia, uloženie a zabalenie

Kto má rád zle zabalené darčeky? Nikto, že? Ani rozkroku nepomôže, keď kus trčí tam a kus visí zase niekde inde. Váš rozkrok bude vyzerať väčší, keď bude všetko pekne pohromade, než aby to lietalo kolom dookola. Na to, aby váš "balíček" vyzeral väčší, musí vaše spodné prádlo vedieť tieto tri veci:

panske-push-up-pradlo-SK

 

1. Udržať pohromade 

2. nadvihnúť 

3. Vystrčiť dopredu

 

 

spacer

Tip 3. Typy spodného prádla

Voľné trenírky sú fajn na doma. Ale ak chcete urobiť lepší dojem, je potrebné zvoliť si vhodné prádlo. Videli ste vo fitku niekoho, kto mal objemnejší rozkrok ako vy? S veľkou pravdepodobnosťou mal iba vhodnejšie zvolené prádlo. Hovorme o troch typoch spodného prádla: Boxer brief, Trunks a slipy. Klasické trenírky sme na základe predchádzajúcich informácií už automaticky vyradili. Každý s týchto troch typov spodného prádla má trochu iné vlastnosti a hodia sa na rôzne príležitosti. 

Pre dosiahnutie najväčšieho objemu je vhodné zvoliť si slipy. Slipy už vďaka svojmu tvaru (spredu trojuholník) ťahajú oči na rozkrok. Trojuholník samotného prádla medzi dlhými obnaženými stehnami je z hľadiska proporcií pre požadovaný efekt najlepší. Podľa našej ankety ale veľa mužov  slipy nenosí a skôr uprednostňuje boxerky, alebo Jocksy. Keď teda slipy nenosíte, zvoľte si radšej "Trunks" než klasické Boxer Brief. Trunks majú totiž kratšiu nohavičku a vaše prirodzenie bude lepšie vidieť. A o to nám predsa ide, nie?

typy-panskeho-spodniho-pradla-menage-cz-

spacer

Tip 4. Funkčné prádlo 

Pokiaľ neznáte spodné prádlo s "funkciou", tak sme radi, že vám ho môžeme predstaviť. Bez neho by sa nám totiž požadovaného efektu nepodarilo dosiahnuť. Existuje mnoho rôznchch "vychytáviek", ktoré robia presně to, čo potrebujeme.  Na to, aby sme mohli mať prirodxenie pekne kompaktné, nám pomôže spodné prádlo, ktoré je na to špeciálne strihané a ušité.

Každá značka pánskeho spodného prádla sa dnes snaží ponúkať svoju verziu, ktorá vylepšuje rozkrok. Austrálska značka AussieBum napríklad ponúka kolekciu spodného prádla, ktorá má kapsu nazývanú WJ nebo "WonderJock" Tá udrží všetko pohromade a naviac nadvihne, čím docielite Push-up efekt. Túto kapsu majú napríklad aj tie,  ktoré sú u nás v ponuke boxerky AussieBum WJ AIR

AussieBum-WonderJock-WJ-kapsa

 

spacer

STEALTH - TAJNÁ ZBRAŇ Vo VAŠICH GATiaCH!

Existuje ale dokonca aj nová pomôcka pre mužov, ktorí chcú zvýšiť svoju sebadôveru a sex-appeal. Vďaka noseniu Stealthformen, dochádza k mechanickému naťahovaniu penisu, čím sa v priebehu času dosiahne predĺženie penisu až o niekoľko centimetrov. Stealth  je revolučná pomôcka v oblasti naťahovania, ktorá podporuje vašu anatómiu tým najprirodzenejším zpôsobom. Skladá sa zo štyroch častí, z nich hlavná je elastický náramok s rukávkom,  ktorý obopína varlatá a penis. Čieny rukávec v kombinácii s ostatnými prvkami predlžuje penis a súčasne pridáva ďalší obvod pre dlhší a hrubší profil. Naviac vám Stealth naplní spodné prádlo do doby, než splní svoj účel a dôjde k predĺženiu penisu. Viac info o tomto produkte a hodnotení mužov, ako jste vy, nájdete tu.

stealthSTEALTHFORMENStealthformen-original-SK

spacer

Ďalším spôsobom ako dosiahnuť "povystrčenie" dopredu, je kapsa v tvare podkovy vnútri spodního prádla. Tieto strihy môžeme vidieť u všetkých typov prádla, či už sa jedná o boxer briefs, trunks, alebo slipy. Napríklad systém "Enlargeit" od Austrálskej značky AussieBum má presne takú kapsu v tvare podkovy, ktorá všetko nadvihne a udrží pohromade. Toto prádlo s pushup kapsou je veľmi pohodlné pre bežné nosenie. Zákaznící hovoria, že už potom iné prádlo ani nenosia.

AussieBum-Enlargeit-kapsa-Push-up-spodni-pradlo 

Funkčné prádlo, ako by sa mohlo zdať, nemá však len estetický charakter! V tej, či onej podobe toto prádlo radi nosia aj športovci. Všimli ste si niekedy pri sledovaní atletiky, ako závodníkom trčí všetko dopredu? A hovorili si: "ten tam ale toho má!"? Najskôr nemá, ale kvôli komfortu pri športovaní používa spodné prádlo, ktoré všetko drží vpredu a prirodzenie nazavadzia medzi stehnami. A to je práve ten efekt, ktorý chcete dosiahnuť aj vy!

Špeciálny elastický pásik vnútri spodného prádla používa aj obľúbená značka C-IN2. Nazývajú ho Sling SupportTM Prádlo s týmto systémom má vnútri  zabudovaný mäkký elastický pásik, ktorý je našitý na páse okolo pása. Keď chcete mať objemnejší rozkrok, pásikom si všetko obopnete. Pásik všetko nadvihne a vysunie dopredu. Majú ho napríklad i tieto 100% bavlnené slipy  C-IN2 CORE LOW NO SHOW

 

sling-support-SVK

spacer

Tip 5. Na farbe záleží! 

Poslednou radou ako váš rozkrok urobiť väčším, je správne zvolená farba prádla. Čierna je vôbec ta nejnevhodnejšia! V čiernej se opticky všetko zleje a stratí na objeme. Len si spomeňte, ako radi ženy nosia čiernu. Je to kvôli tomu, aby schovali tých pár kilov naviac. Nám mužom ide ale o presný opak!. Preto, čím svetlejšia farba, tým bude pushup efekt väčší! Posúďte sami, ktorý rozkrok sa vám na obrázkoch nižšie zdá objemnejší?

 

panske-spodni-pradlo-menage-cz

spacer

EXTRA TIP: aj zadok sa dá vylepšiť! 

Luxusná talianska značka D.HEDRAL prináša ikonickoú kolekciu spodného prádla "Gigolo Joe II". Patentovaná technológia "AngleFit" sa vyznačuje  jedinečným zpôsobem bezšvíkového tkania, vďaka čomu sa toto prádlo stane vašou druhou kožou. Spodné prádlo Gigolo Joe ll má naviac i neprehliadnuteľnú termopásku v tvaru Y. Páska napína látku  a tá lepšie priľnie k vašim krivkám. Výsledkom je ešte krajší a guľatejší zadok! Najnovšia kolekcia GOLD má termopásku v nezameniteľnej  luxusnej zlatej farbe. 

Hedral zadok1Hedral zadok2

 

Závěrem tedy zbývá dodat, že ať už tam dole toho máte více nebo méně, spodní prádlo by nemělo být staré. Vytahané nebo naopak seprané prádlo dělá přesný opak toho co by mělo dělat. Všichni předci chceme ukázat co co máme v nejlepším možném světle. Naštěstí teď už víte jak na to. Vítejte ve světě králů!


najširšia ponuka PÁNSKeho PUSHUp PRÁDLa -tu >>>